Wpisy z Wrzesień 2015

Niepowtarzalne kolczyki

Niepowtarzalne kolczyki W centrum miasta uruchomiono pierwszy sklep dla pań, które lubią nosić oryginalne kolczyki. Mogą wykonać taką ozdobę samodzielnie używając dostępnych elementów. Wybór części z których można wykonać niepowtarzalną ozdobę przyprawia o zawrót głowy. Konstruować można kolczyki długie, krótkie, z jednego i wielu elementów. Dostępne są motywy kwiatowe, imitujące drogocenne kamyki, zwierzęta, instrumenty muzyczne i postaci z filmów. Całkowitą nowością jest możliwość wykonania ozdób imitujących kolczyki, które nosiły znane gwiazdy filmowe, bohaterki superprodukcji i popularnych seriali. Ostatnio ogromnym powodzeniem cieszą się te, noszone przez bohaterki jednej z historycznych, turecki telenowel. Naprawdę trudno je odróżnić od oryginałów. Podstawa kolczyka stanowiąca bazę do jego wykonania, zrobiona jest z specjalnej stali, która nie spowoduje uczulenia, ponieważ wiele pań skarży się, że ozdoby wykonane z innych, niż szlachetne metale, powodują u nich przykre dolegliwości. Klientki często wykonują prawdziwe cudeńka dzieląc się swoimi pomysłami z innymi, zamieszczając zdjęcia na naszej stronie internetowej. Niepowtarzalne kolczyki to świetny pomysł na szalony wieczór, czy klasowe spotkania po latach. Dają przecież stuprocentową gwarancję, że żadna inna imprezowiczka nie pojawi się w takich samych, baaaaa – nawet podobnych. Ceny są również bardzo zróżnicowane. Można stworzyć prawdziwe cacko za kilkanaście złotych ale są też części droższe. Wszystkie zaś tak samo efektowne. Za kilka dni poszerzymy ofertę o znaki zodiaki i litery. Kolczyki z imieniem swoim lub ukochanego albo z inicjałami kogoś bliskiego na pewno wzbudzą zaciekawienie.

Stwórz własny styl

Stwórz własny styl Nie trudno w dzisiejszym świecie wyrobić w sobie swój własny styl, w którym będziemy czuli się jak potencjalne ryby w wodzie. Wystarczy znaleźć to coś, dzięki czemu nasza fascynacja światem i duma, którą przywdziewamy, wyrasta ponad czubek naszej głowy i podsycać ją na tyle, by mogła sprawniej funkcjonować. Każdy ma to coś, co wyróżnia go z tłumu ludzi i to właśnie nazywa się stylem. Styl to coś niepowtarzalnego, co pomaga wyodrębnić z świata to, dzięki czemu czujemy się jak w bajce. Styl to coś, co pomaga tą bajkę stworzyć, by wyglądała jak prawdziwa. Osoby, które w pozytywny sposób wyróżniają się z tłumu są podziwiane i uznawane przez miliony, a ich tak zwany styl modowy wyrasta na piedestał i pomaga tworzyć nowe kreacje będące częścią stylu innych ludzi. Jeżeli masz w sobie coś, co nazywasz tym kreatywnym stylem, śmiało możesz zgłosić się do konkursu, który wyróżnia tych z najlepszą żyłką artysty-kreatora. Bez obaw możesz tworzyć coś, co z dumą będą nosić inni maniacy mody. Możesz wybrać spośród miliarda rzeczy te kilka konkretnych i z nich stworzyć to cudowne piękno. Wystarczy chcieć, a chęci pomogą we wszystkim, bo przecież ambicje i wyrobioną metodę tworzenia kreacji już posiadasz – a to połowa sukcesu.

Pies i ty – elegancka para

Pies i ty – elegancka para Znakomita część z nas bezgranicznie kocha czworonożnych przyjaciół. Traktuje ich dokładnie tak samo jak członków najbliższej rodziny. Dla pupila jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wszystko. Wizyty u lekarza, psiego fryzjera, ulubionego przekąski to codzienność. Większość z nas uwielbia gdy przypadkowo mijany przechodzień wyraża swój zachwyt i mówi, jak piękny jest nasz czworonóg. Jeżeli chcecie zrobić jeszcze większe wrażenie w trakcie spaceru pomoże w tym nasz nowy produkt. W naszej ofercie znalazła się nowa obroża z wymiennymi kolorowymi nakładkami. W ofercie jest cała masa różnych kolorów i wzorów. Wszystko po to abyście na spacerze wyglądali stylowo i elegancko. Kolor obroży będzie dopasowany idealnie do sukienki opiekunki lub sweterka opiekuna. Taka stylizacja wzbudzi podziw i lekką zazdrość. Kolor obroży można zmieniać nawet kilka razy dziennie. Zależy to wyłącznie od fantazji opiekunów i tego jak często się przebierają. Po pierwszym spacerze na pewno każdy nabierze ochoty na przebieranie przed każdym spacerem. Dla bardziej wymagających i ceniących odrobinę szaleństwa mamy coś specjalnego. Wyjątkowe obrożowe chustki-bandanki. Jeszcze bardziej przyciągają uwagę, a są montowane w ten sposób, by nie stwarzać niedogodności dla psa. Zainstalowanie chusteczki zajmie dosłownie minutę, a efekt gwarantowany. Zresztą prawdą jest, że pupile też lubią świetnie i wyglądać i dumnie paraduję przyozdobione nowościami. Elegancki opiekun i elegancki pies to widok, który na pewno wzbudzi powszechny zachwyt.

Jak sprzątać?

Jak sprzątać? Niektórzy bardzo lubią sprzątać a dla innych sprzątanie to prawdziwa męczarnia. Jeżeli nie wiesz jak zabrać się za robienie porządków zobacz kilka prostych rad, które pomogą Ci ogarnąć panujący w mieszkaniu bałagan. Zanim zaczniesz sprzątać załóż gumowe rękawiczki, które zabezpieczą Twoje dłonie i paznokcie przed wodą i detergentami. Po pierwsze odkurz wszystkie podłogi. To ważne żeby tą czynność wykonać na samym początku naszego sprzątania, dopiero później powinnaś się brać za inne czynności. Kiedy dywan i podłoga są już wolne od kurzu możesz zabrać się za resztę. Jeżeli w planach masz mycie okien lub żyrandolu, zrób to najpierw, później umyjesz meble. Myjąc oka pamiętaj o ty, aby najpierw ubyć żaluzję lub rolety a potem oko. Przygotuj sobie także czyste ścierki, inaczej na szybie będą widoczne zacieki. Świetną pomocą podczas sprzątania są nawilżone płynem chusteczki, dzięki nim szybko usuniemy zalegający kurz. Kiedy wszystkie meble zostaną umyte, możesz przejść do mycia podług. Jest to ostatni etap sprzątania, który do końca oczyści nasze mieszkanie z brudu.