Wpisy z Październik 2015

Piękne oczy

Piękne oczy Piękne, zadbanie oczy są ozdobą każdej twarzy. Co zrobić, aby zawszę wyglądały dobrze i były w centrum uwagi? Po pierwsze pielęgnacja. Aby nie wyglądały na zmęczone należy regularnie używać kremu pod oczy, wtedy nasza skóra będzie nawilżona, napięta i świeża. Dobrze jest też używać kropli do oczu, które odświeża nasze spojrzenie. Kiedy pielęgnacje mamy za sobą, możemy przejść do makijażu oka. Możemy delikatnie podkreślić nasze oczy tuszem do rzęs lub dodatkowo dodać na powiekę trochę cienia oraz zrobić kreskę. Makijaż podkreśli nasze oczy, powiększy je oraz doda im charakteru. Jednak, aby makijaż pięknie się prezentował nie wolno zapomnieć o zniwelowaniu naszych cieni pod oczami. Nawet najpiękniejszy makijaż nie będzie się dobrze prezentował, kiedy nasza skóra pod oczami jest opuchnięta, ma kolor ciemnoszary i ogólnie wygląd na bardzo zmęczoną. Aby temu zaradzić należy skorzystać z pomocy korektora. Nie może być on zbyt ciężki, gdyż jeszcze bardziej przemęczy delikatną skórę pod oczami. Korzystaj ze specjalnych korektorów dedykowanych wyłącznie pod oczami.

Piękno czy uroda?

Piękno czy uroda? Czym jest piękno? Piękno to coś, co jest przez wszystkich podziwiane, to cud nad cudem, w który lubią wpatrywać się wszyscy. Piękno jest czasem ukryte, schowane przed światem pod płaszczem pozornie niewinnie wyglądającej maski. Piękno czasami jest niezauważone, ponieważ nie chce się pokazać. Dlaczego? Zapewne z tego samego powodu, co w bajce o brzydkim kaczątku. Jego uroda nie została zauważona, jego blask nie kipiał tak, jak powinien. Jako dziecko nie był podziwiany – jako dorosły, nie podejrzewał, ze może taki być. Uroda to podstawa piękna, to coś, co zaczyna je budować. Urok trzeba zauważyć, piękno samo się pokazuje. W całym znanym świecie powinieneś szukać uroku, nie piękna. Wybierając samochód, ponieważ będzie ci służył przez lata, a drobny urok jest pewniejszym źródłem niż odpicowana furka. Wybierając mieszkanie, ponieważ przy drobnym uroku, będziesz mógł stworzyć własne piękno. Wybierając ubrania, ponieważ skromnie wyglądając przykuwasz uwagę tych wyróżnionych ludzi, nie tych materialnie powiązanych z pięknem. Wybierając partnerkę lub partnera życiowego, ponieważ skromna uroda da ci więcej niżeli afiszowane piękno. Co jest więc ważniejsze piękno czy uroda? Piękno tak – jest fascynujące, jednak nie daje nam tyle szczęścia, co potocznie znana przez wszystkich uroda. Z urodą przecież się rodzi, jest ona czymś naturalnym, a piękno? Piękno się tworzy, żeby chociaż wyglądało na idealne.

Zostań modelka!

Zostań modelka! Najbardziej realną szansą pokazania się w świecie mediów jest w szybkim tempie stanie się modelką. Nie mówimy teraz o kobietach, które idą jak burza do przodu, ponieważ ich zegar biologiczny tyka jak bomba zegarowa, ale o dziewczętach, które w naprawdę młodziutkim wieku postanawiają zabłysnąć w schow-biznesie. Dlaczego? Twierdzą, ze chcą zostać „kimś wyjątkowym i zauważonym”. Telewizyjny świat i ta cała magiczna estrada daje ku temu najwięcej możliwości, a skoro ciężko dostać angaż w jakimś nawet mało znanym serialu, większość młodych panienek próbuje pokazać się przed blaskiem fleszy. Liczą na to, że ich uroda załatwi za nie tą sprawę i już oto staną na podium z dużym bukietem kwiatów i super koroną na głowie. W niektórych przypadkach zdarza się tak, że przedstawiony scenariusz wypala, ponieważ zjawiły się tam, gdzie miały i wtedy, kiedy miały, a skoro tak się zdarzyło, muszą wykorzystać szansę i oto tak się dzieje. Moda to jedyne takie zajęcie, które nigdy się nie znudzi, choć czasami jest takie samo. Zawsze ktoś coś będzie lubił, zawsze ktoś, coś będzie podziwiał, a skoro jest ona potrzebna, by zaspokoić swoje niczym nieograniczone potrzeby, to znając świat – trzeba korzystać póki jest z czego. I właśnie nadchodzi ten czas, gdy odwiedzając z pozoru niewinne schronisko zaczynasz rozglądać się po po brzegi wypełnionych klatkach, pełnych malutkich szczeniaczków, młodych psiaków i starych, wychudzonych dorosłych psów. Szukasz tego jedynego, który zauroczy cię swoim wdziękiem, który pokarze ci swoje piękno w przepełnionych smutkiem oczkach, które

Szybkie suszenie paznokci

Szybkie suszenie paznokci Czasami trzeba przygotować się do ekspresowego wyjścia na ważne spotkanie albo towarzyską imprezę. O ile masz w miarę opanowaną sztukę błyskawicznego makijażu i robienia fryzury, o tyle upiornym problemem jest malowanie paznokci. A konkretnie ich szybkie wysuszenie. Do szału doprowadza kiedy wszystko wydaje się już w miarę ogarnięte, a na niby suchym paznokciu pojawia się rysa. Pędem malujesz je po raz kolejny i jeszcze raz. W końcu okazuje się, że tak wyjść absolutnie nie możesz zatem zmywasz całość i malujesz od nowa. W międzyczasie zdarzało się, że niespodziewanie zabrakło zmywacza i musiałaś jeszcze odbyć szybki kurs po pomoc do sąsiadki. Czas leci i masz już pewność, że na spotkanie nie zdążysz. Jednak wolisz się spóźnić niż iść nie przygotowana. Oczywiście drogerią oferują szybko wysuszające preparaty ale one wcale takie szybkie nie są, a już na pewno nie ekspresowe. Poza tym te dobre są makabrycznie drogie i starczają na bardzo krótko. Profesjonalne manikiurzystki radzą sobie za pomocą profesjonalnych lamp suszących. Do tej pory takie rozwiązanie było możliwe wyłącznie w gabinetach teraz to magiczne urządzenie może trafić do Ciebie. Wyposażone jest w bateryjki, także nigdy nie musisz szukać gniazdka, a używać tego wynalazku możesz wszędzie. Nawet w ogrodzie. Dostępne w naszym sklepie urządzenie to wersja mini, znacznie tańsza od profesjonalnej ale tak samo wydajna i błyskawicznie działająca. Twoje paznokcie wyschną w kilkadziesiąt sekund i nie będą już nigdy powodem opóźnień.