Wpisy z kategorii Styl

Mała modnisia

Mała modnisia Twoja kilkuletnia córeczka podbiera Ci kosmetyki, czasem jesteś zła ale w efekcie się uśmiechasz bo kiedyś robiłaś dokładnie to samo. Oczywiście – nie za często – ale od czasu do czasu chętnie pozwoliłabyś tej małej modnisi na malowanie buzi jednak obawiasz się czy pełne chemii kosmetyki nie spowodują nieodwracalnych szkód. Tobie dwadzieścia lat temu, z okładem, nie zaszkodziły ale kto wie, może teraz są bardziej niebezpiecznej zawartości. Nie myśl o tym, nie zastanawiaj się. Przyjdź do naszej drogerii ze stoiskiem poświęconym małym modnisiom. Mamy całe, przebogate zestawy do malowania buziek. Z pewnością sama zechcesz wypróbować dziecinnych pomadek do ust o różnych smakach. Wiśniowe, truskawkowe, malinowe i zielone jabłuszko sprawią, że też przy okazji poczujesz się jak mała dziewczynka. W naszej ofercie jest też róż do policzków, dokładnie taki jakiego używa popularna lalka, a całość opakowana w jasnokolorowe pudełeczka zdobione bajkowymi postaciami z najpopularniejszych filmowych produkcji. Mamy też kolorowe lakiery do włosów. One sprawiają dzieci wyjątkowo dużo radości. Uwielbiają spryskiwać włosy na niebiesko i złoto. Dostępne też są barwiące brokatem. Całość zmywa się bez problemu każdym szamponem i nie niszczy włosów. W naszej ofercie są też specjalne perfumy dla dzieci. Charakteryzują się bardzo delikatną wonią i szybkim ulatnianiem. Najchętniej kupowane są te o smaku gumy balonowej, ale swoje małe fanki mają też te o zapachu coli. Wszystkie produkty są w pełni bezpieczne i posiadają wymagane certyfikaty.

Wymiana caffe

Wymiana caffe Przy głównej ulicy miasta powstała nowa kawiarenka „Wymiana Cafe”. Wyjątkowo chętnie odwiedzają ją ceniące modny ubiór panie. W kafejce, codziennie o godzinie 17.00 rozpoczyna się prawdziwa giełda mody, w trakcie której można wymienić się ubraniami. Zasadą jest, że odbywa się to całkowicie nieodpłatnie. Zatem można wymieniać rzeczy ale nie pobierając z tego tytułu żadnych opłat. Nie ma znaczenia czy ciuch pochodzi z najnowszej kolekcji znanego projektanta, czy też z osiedlowego bazaru. Ważne, że się podoba kontrahentce i to wystarczy. Po pierwszych dniach, które polegały bardziej na rozpoznaniu terenu, niektóre z pań przywędrowały z całymi walizkami ciuchów, a na sali co chwilę rozlegał się żywiołowy okrzyk zachwytu tych, którym udało się upolować coś wyjątkowego. Organizatorzy, oprócz codziennej giełdy, zapowiadają też sobotnie wieczory tematyczne podczas których szczególną uwagę poświęcać będą n przykład strojom wieczorowym, plażowym, czy też nawiązującym do epoki „dzieci kwiatów”. Uczestniczki akcji już w pierwszym tygodniu poszerzyły giełdę ubrań o dodatki i buszowały cały wieczór pośród masy torebek. W związku z ogromnym zainteresowaniem właściciele kawiarenki postanowili w trybie pilnym poszerzyć ją o dwie przebieralnie, ponieważ do tej jedynej ustawiły się gigantyczne kolejki. Kolejny sobotni wieczór będzie dedykowany strojom sportowym. Takim do codziennego biegania, na jazdę rowerem, jak i takim do zaszpanowania w eleganckim klubie odnowy. W związku z panującymi upałami powodzeniem cieszyć się na pewno będą stroje plażowe, okulary przeciwsłoneczne i słomkowe kapelusze.

Stwórz własny styl

Stwórz własny styl Nie trudno w dzisiejszym świecie wyrobić w sobie swój własny styl, w którym będziemy czuli się jak potencjalne ryby w wodzie. Wystarczy znaleźć to coś, dzięki czemu nasza fascynacja światem i duma, którą przywdziewamy, wyrasta ponad czubek naszej głowy i podsycać ją na tyle, by mogła sprawniej funkcjonować. Każdy ma to coś, co wyróżnia go z tłumu ludzi i to właśnie nazywa się stylem. Styl to coś niepowtarzalnego, co pomaga wyodrębnić z świata to, dzięki czemu czujemy się jak w bajce. Styl to coś, co pomaga tą bajkę stworzyć, by wyglądała jak prawdziwa. Osoby, które w pozytywny sposób wyróżniają się z tłumu są podziwiane i uznawane przez miliony, a ich tak zwany styl modowy wyrasta na piedestał i pomaga tworzyć nowe kreacje będące częścią stylu innych ludzi. Jeżeli masz w sobie coś, co nazywasz tym kreatywnym stylem, śmiało możesz zgłosić się do konkursu, który wyróżnia tych z najlepszą żyłką artysty-kreatora. Bez obaw możesz tworzyć coś, co z dumą będą nosić inni maniacy mody. Możesz wybrać spośród miliarda rzeczy te kilka konkretnych i z nich stworzyć to cudowne piękno. Wystarczy chcieć, a chęci pomogą we wszystkim, bo przecież ambicje i wyrobioną metodę tworzenia kreacji już posiadasz – a to połowa sukcesu.

Pies i ty – elegancka para

Pies i ty – elegancka para Znakomita część z nas bezgranicznie kocha czworonożnych przyjaciół. Traktuje ich dokładnie tak samo jak członków najbliższej rodziny. Dla pupila jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wszystko. Wizyty u lekarza, psiego fryzjera, ulubionego przekąski to codzienność. Większość z nas uwielbia gdy przypadkowo mijany przechodzień wyraża swój zachwyt i mówi, jak piękny jest nasz czworonóg. Jeżeli chcecie zrobić jeszcze większe wrażenie w trakcie spaceru pomoże w tym nasz nowy produkt. W naszej ofercie znalazła się nowa obroża z wymiennymi kolorowymi nakładkami. W ofercie jest cała masa różnych kolorów i wzorów. Wszystko po to abyście na spacerze wyglądali stylowo i elegancko. Kolor obroży będzie dopasowany idealnie do sukienki opiekunki lub sweterka opiekuna. Taka stylizacja wzbudzi podziw i lekką zazdrość. Kolor obroży można zmieniać nawet kilka razy dziennie. Zależy to wyłącznie od fantazji opiekunów i tego jak często się przebierają. Po pierwszym spacerze na pewno każdy nabierze ochoty na przebieranie przed każdym spacerem. Dla bardziej wymagających i ceniących odrobinę szaleństwa mamy coś specjalnego. Wyjątkowe obrożowe chustki-bandanki. Jeszcze bardziej przyciągają uwagę, a są montowane w ten sposób, by nie stwarzać niedogodności dla psa. Zainstalowanie chusteczki zajmie dosłownie minutę, a efekt gwarantowany. Zresztą prawdą jest, że pupile też lubią świetnie i wyglądać i dumnie paraduję przyozdobione nowościami. Elegancki opiekun i elegancki pies to widok, który na pewno wzbudzi powszechny zachwyt.